STMicroelectronics STD60NF55LAT4
Üretici
Üretici Parça No.
STD60NF55LAT4
EBEE Parça No.
E82971177
Paket
TO-252(DPAK)
Açıklama
55V 60A 110W 0.012Ω@10V,30A 2V@250uA 1 N-channel TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıST STD60NF55LAT4
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+175℃
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)55V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)60A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)0.012Ω@10V,30A
Güç Dağılınlık (Pd)110W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))2V@250uA
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)130pF@25V
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)1.95nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)56nC@40V