STMicroelectronics STD40P8F6AG
Üretici
Üretici Parça No.
STD40P8F6AG
EBEE Parça No.
E82969776
Paket
DPAK(TO-252)
Açıklama
80V 40A 28mΩ@10V,20A 100W 4V@250uA 1 Piece P-Channel DPAK(TO-252) MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıST STD40P8F6AG
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+175℃
Tip1 Piece P-Channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)80V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)40A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)28mΩ@10V,20A
Güç Dağılınlık (Pd)100W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))4V@250uA
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)188pF
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)4112pF
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)73nC@40V