STMicroelectronics STB40NF20
Üretici
Üretici Parça No.
STB40NF20
EBEE Parça No.
E82970117
Paket
D2PAK
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
200V 40A 160W 45mΩ@10V,20A 4V@250uA 1 N-channel D2PAK MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıST STB40NF20
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃@(Tj)
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)200V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)40A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)45mΩ@10V,20A
Güç Dağılınlık (Pd)160W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))4V@250uA
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)2.5nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)75nC@10V