STMicroelectronics STB20N90K5
Üretici
Üretici Parça No.
STB20N90K5
EBEE Parça No.
E82970338
Paket
D2PAK
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
900V 20A 250W 250mΩ@10V,10A 5V@100uA 1 N-channel D2PAK MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıST STB20N90K5
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)900V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)20A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)250mΩ@10V,10A
Güç Dağılınlık (Pd)250W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))5V@100uA
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)1pF@100V
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)1.5nF@100V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)40nC@720V