STMicroelectronics LDFM33PVR
Üretici
Üretici Parça No.
LDFM33PVR
EBEE Parça No.
E82965389
Paket
DFN-6(2x2)
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
500mA Fixed 3.3V Positive electrode 16V DFN-6(2x2) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS
Tümünü Seç
Veri SayfasıST LDFM33PVR
RoHS
Çıkış TürüFixed
Çalışma sıcaklığı-40℃~+125℃@(Tj)
Çıkış akımı500mA
çıkış voltajı3.3V
Çıktıların sayısı1
Gerilim - Tedarik16V