STMicroelectronics LDFM33PUR
Üretici
Üretici Parça No.
LDFM33PUR
EBEE Parça No.
E82969767
Paket
DFN-6(3x3)
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
500mA Fixed 3.3V Positive electrode 16V DFN-6(3x3) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS
Tümünü Seç
Veri SayfasıST LDFM33PUR
RoHS
Çıkış TürüFixed
Çalışma sıcaklığı-40℃~+125℃@(Tj)
Çıkış akımı500mA
Çıktıların sayısı1
Çıkış Voltajı3.3V
ÖzellikLow ESR;Overcurrent Protection(OCP);Thermal Protection(TSD);With ability
Standby akımı800uA
Bırakma Voltajı300mV@(500mA)
Çıkış PolaritePositive electrode
Maksimum giriş voltajı16V