STMicroelectronics LD1117S25CTR
Üretici
Üretici Parça No.
LD1117S25CTR
EBEE Parça No.
E82802527
Paket
SOT-223
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
75dB@(120Hz) 800mA Fixed 2.5V Positive electrode 15V SOT-223 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS
Bu malzeme özelleştirilmiş kabloları destekler!
Daha fazla bilgi >>
3945 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
3945 hemen kargoya verilebilir
1-2 İş Günü İçinde Kargoya Verilebilir
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Daha fazla adet için en iyi fiyat mı arıyorsunuz?
TürAçıklama
Tümünü Seç
Veri SayfasıST LD1117S25CTR
RoHS
Çıkış TürüFixed
Çalışma sıcaklığı0℃~+125℃@(Tj)
Çıkış akımı800mA
çıkış voltajı2.5V
Çıktıların sayısı1
Gerilim - Tedarik15V
Output ConfigurationPositive
Supply Current (Iq)5mA