STMicroelectronics FERD20M60SR
Üretici
Üretici Parça No.
FERD20M60SR
EBEE Parça No.
E85268220
Paket
I2PAK
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
60V 20A I2PAK MOSFETs ROHS
Bu malzeme özelleştirilmiş kabloları destekler!
Daha fazla bilgi >>
50 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
50 hemen kargoya verilebilir
1-2 İş Günü İçinde Kargoya Verilebilir
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Daha fazla adet için en iyi fiyat mı arıyorsunuz?
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,Diodes ,Single Diodes
Veri SayfasıST FERD20M60SR
RoHS
Ters Sızıntı Akıntısı (Ir)230uA
Diode Yapılandırma1 Independent
Gerilim - DC Ters (Vr) (Max)60V
Voltage - Forward(Vf@If)560mV@20A
Current - Rectified20A
Non-Repetitive Peak Forward Surge Current275A