SP1ML-915
Üretici
Üretici Parça No.
SP1ML-915
EBEE Parça No.
12349689-SP1ML-915-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
RF TXRX MOD ISM<1GHZ CHIP SMD
Tümünü Seç
KategoriRF and Wireless ,RF Transceiver Modules and Modems
Seri-
AmbalajTray
Kısmen DurumObsolete
Montaj TipiSurface Mount
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Temel Ürün NumarasıSP1ML
MfrSTMicroelectronics
Paket / Kılıf16-SMD Module
Frekans915MHz
Gerilim - Tedarik1.8V ~ 3.6V
RF Ailesi/StandardGeneral ISM < 1GHz
Anten türüIntegrated, Chip
Duyiviyet-
Güç - Çıkış11.6dBm
Mevcut - Alıyor13.5mA
Hafıza Boyutu128kB Flash, 16kB RAM
Protokol-
Modülasyon2-FSK, ASK, GFSK, GMSK, OOK
Seri ArayüzlerSPI, UART
Akım - İlesmen8mA ~ 20mA
DigiKey ProgramlanabilirNot Verified
Veri Orana500kbps
Utilized IC / BölümSPIRIT1
Açıklama
General ISM < 1GHz Transceiver Module 915MHz Integrated, Chip Surface Mount