Solid State System BZY93C8V2R
Üretici
Üretici Parça No.
BZY93C8V2R
EBEE Parça No.
E86522025
Açıklama
20W 8.2V DO-4 Zener Diodes ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,Diodes ,Single Zener Diodes
Veri SayfasıSolid State System BZY93C8V2R
RoHS
Güç Dağılınlık20W
Ters Sızıntı Akıntısı (Ir)[email protected]
Zener Impedance (Zzt)300mΩ
Zener Voltajı (Nom)8.2V