Solid State System BZY93C7V5
Üretici
Üretici Parça No.
BZY93C7V5
EBEE Parça No.
E86522023
Açıklama
20W 7.5V DO-4 Zener Diodes ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,Diodes ,Single Zener Diodes
Veri SayfasıSolid State System BZY93C7V5
RoHS
Güç Dağılınlık20W
Ters Sızıntı Akıntısı (Ir)100uA@2V
Zener Impedance (Zzt)300mΩ
Zener Voltajı (Nom)7.5V