Solid State System BZY93C24R
Üretici
Üretici Parça No.
BZY93C24R
EBEE Parça No.
E86756454
Paket
DO-4
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
20W 24V DO-4 Zener Diodes ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,Diodes ,Single Zener Diodes
Veri SayfasıSolid State System BZY93C24R
RoHS
Güç Dağılınlık20W
Ters Sızıntı Akıntısı (Ir)50uA@16V
Zener Impedance (Zzt)
Zener Voltajı (Nom)24V