SLEC28P4S
Üretici
Üretici Parça No.
SLEC28P4S
EBEE Parça No.
9900841-SLEC28P4S-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN RCPT HSG 28POS 5.08MM
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
SeriSLE
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle
Pozisyon sayısı28
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Sabitleştirme TipiLatch Lock
NotContacts Not Included
Çalışma sıcaklığı-
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıSLEC2
MfrITT Cannon, LLC
İletişim SonlandırmaCrimp
Bir piyatch0.200" (5.08mm)
Renk-
Row sayısı3
İzal Malzemesi-
Sıra aralığı-
Açıklama
28 Rectangular Connectors - Housings Receptacle 0.200" (5.08mm)