Sharp Microelectronics PQ018EH01ZZ
Üretici
Üretici Parça No.
PQ018EH01ZZ
EBEE Parça No.
E85710588
Paket
TO-263
Açıklama
60dB@(120Hz) 1A Fixed 1.8V 10V TO-263 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS
Kategori
Veri SayfasıSHARP PQ018EH01ZZ
RoHS
Çıkış TürüFixed
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Çıkış akımı1A
Çıkış Voltajı1.8V
ÖzellikOvercurrent Protection(OCP)
Güç Kaynağı Reddet Oranını (PSRR)60dB@(120Hz)
Maksimum giriş voltajı10V