Sharp Microelectronics PQ015EH02ZZ
Üretici
Üretici Parça No.
PQ015EH02ZZ
EBEE Parça No.
E86255530
Paket
TO-263
Açıklama
2A 60dB@(120Hz) Fixed 1.5V 10V TO-263 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS
Kategori
Veri SayfasıSHARP PQ015EH02ZZ
RoHS
Çıkış TürüFixed
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Çıkış akımı2A
Çıkış Voltajı1.5V
ÖzellikOvercurrent Protection(OCP)
Güç Kaynağı Reddet Oranını (PSRR)60dB@(120Hz)
Maksimum giriş voltajı10V