Sharp Microelectronics PQ015EF01SZH
Üretici
Üretici Parça No.
PQ015EF01SZH
EBEE Parça No.
E87029631
Paket
TO-220
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
60dB 1A Fixed 1.5V 10V TO-220 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
Kategori
Veri SayfasıSHARP PQ015EF01SZH
RoHS
Çıkış TürüFixed
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Çıkış akımı1A
Çıkış Voltajı1.5V
ÖzellikOvercurrent Protection(OCP)
Güç Kaynağı Reddet Oranını (PSRR)60dB
Maksimum giriş voltajı10V