Sensata Tech EZE240D18
Üretici
Üretici Parça No.
EZE240D18
EBEE Parça No.
E82616671
Paket
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
24V~280V 15V~32V 1 Form A (SPST-NO) 18A Solid State Relays (Triac Output) ROHS
Tümünü Seç
KategoriRelays ,Solid State Relays (SSR)
Veri SayfasıSensata Tech EZE240D18
RoHS
Çıkış Türü-
Giriş Gerilim15V~32V
Yük Voltajı24V~280V
İletişim formu1 Form A (SPST-NO)
Yük akımı18A