SEI(Stackpole Elec) TMR5FB10L0
Üretici
Üretici Parça No.
TMR5FB10L0
EBEE Parça No.
E82647571
Paket
Plugin,D8.4xL23.9mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
5W 10mΩ Current Sensing Resistors ±40ppm/℃ ±1% Plugin,D8.4xL23.9mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) TMR5FB10L0
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±40ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç10mΩ
Güç (Watts)5W