SEI(Stackpole Elec) TMR3JB20L0
Üretici
Üretici Parça No.
TMR3JB20L0
EBEE Parça No.
E82647418
Paket
Plugin,D5.2xL15.9mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
3W 20mΩ Current Sensing Resistors ±40ppm/℃ ±5% Plugin,D5.2xL15.9mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) TMR3JB20L0
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±40ppm/℃
Tolerans±5%
Direnç20mΩ
Güç (Watts)3W