SEI(Stackpole Elec) TCB15FB40L0
Üretici
Üretici Parça No.
TCB15FB40L0
EBEE Parça No.
E82647750
Paket
Plugin,D12.7xL47.6mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
15W 40mΩ Current Sensing Resistors ±40ppm/℃ ±1% Plugin,D12.7xL47.6mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) TCB15FB40L0
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±40ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç40mΩ
Güç (Watts)15W