SEI(Stackpole Elec) TCB15FB10L0
Üretici
Üretici Parça No.
TCB15FB10L0
EBEE Parça No.
E83203060
Paket
Plugin,D12.7xL47.6mm
Açıklama
15W 10mΩ Current Sensing Resistors ±40ppm/℃ ±1% Plugin,D12.7xL47.6mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) TCB15FB10L0
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±40ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç10mΩ
Güç (Watts)15W