SEI(Stackpole Elec) TCB10JBR100
Üretici
Üretici Parça No.
TCB10JBR100
EBEE Parça No.
E82647624
Paket
Plugin,D9.5xL47.6mm
Açıklama
10W 100mΩ Current Sensing Resistors ±40ppm/℃ ±5% Plugin,D9.5xL47.6mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) TCB10JBR100
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±40ppm/℃
Tolerans±5%
Direnç100mΩ
Güç (Watts)10W