SEI(Stackpole Elec) RAVF168DFT130R
Üretici
Üretici Parça No.
RAVF168DFT130R
EBEE Parça No.
E87273077
Açıklama
8 ±1% 130Ω 62.5mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF168DFT130R
RoHS
Sıcaklık Katsayısı±200ppm/℃
Tolerans±1%
Pin Sayısı16
Direnç130Ω
Güç (Watts)62.5mW