SEI(Stackpole Elec) RAVF164DFT91K0
Üretici
Üretici Parça No.
RAVF164DFT91K0
EBEE Parça No.
E87037905
Açıklama
4 ±1% 91kΩ 100mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF164DFT91K0
RoHS
Sıcaklık Katsayısı±200ppm/℃
Tolerans±1%
Pin Sayısı8
Direnç91kΩ
Güç (Watts)100mW