SEI(Stackpole Elec) RAVF164DFT3K32
Üretici
Üretici Parça No.
RAVF164DFT3K32
EBEE Parça No.
E85856699
Paket
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
4 ±1% 3.32kΩ 100mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF164DFT3K32
RoHS
Sıcaklık Katsayısı±200ppm/℃
Tolerans±1%
Pin Sayısı8
Direnç3.32kΩ
Güç (Watts)100mW