SEI(Stackpole Elec) RAVF164DFT24R0
Üretici
Üretici Parça No.
RAVF164DFT24R0
EBEE Parça No.
E86374064
Açıklama
4 ±1% 24Ω 100mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF164DFT24R0
RoHS
Sıcaklık Katsayısı±200ppm/℃
Tolerans±1%
Pin Sayısı8
Direnç24Ω
Güç (Watts)100mW