SEI(Stackpole Elec) RAVF164DFT16K0
Üretici
Üretici Parça No.
RAVF164DFT16K0
EBEE Parça No.
E86374062
Açıklama
4 ±1% 16kΩ 100mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF164DFT16K0
RoHS
Sıcaklık Katsayısı±200ppm/℃
Tolerans±1%
Pin Sayısı8
Direnç16kΩ
Güç (Watts)100mW