SEI(Stackpole Elec) RAVF162DFT10K0
Üretici
Üretici Parça No.
RAVF162DFT10K0
EBEE Parça No.
E85842282
Açıklama
2 ±1% 10kΩ 62.5mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF162DFT10K0
RoHS
Sıcaklık Katsayısı±200ppm/℃
Tolerans±1%
Pin Sayısı4
Direnç10kΩ
Güç (Watts)62.5mW