SEI(Stackpole Elec) RAVF104DFT620R
Üretici
Üretici Parça No.
RAVF104DFT620R
EBEE Parça No.
E85842271
Açıklama
4 ±1% 620Ω 62.5mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF104DFT620R
RoHS
Sıcaklık Katsayısı±200ppm/℃
Tolerans±1%
Pin Sayısı8
Direnç620Ω
Güç (Watts)62.5mW