SEI(Stackpole Elec) RAVF104DFT22K0
Üretici
Üretici Parça No.
RAVF104DFT22K0
EBEE Parça No.
E85856646
Paket
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
4 ±1% 22kΩ 62.5mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF104DFT22K0
RoHS
Sıcaklık Katsayısı±200ppm/℃
Tolerans±1%
Pin Sayısı8
Direnç22kΩ
Güç (Watts)62.5mW