SEI(Stackpole Elec) MLFA25FTC330K
Üretici
Üretici Parça No.
MLFA25FTC330K
EBEE Parça No.
E82480148
Paket
0204
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
400mW 330kΩ 200V Metal Film Resistors ±50ppm/℃ ±1% 0204 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chip Resistor - Surface Mount
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) MLFA25FTC330K
RoHS
TipMetal Film Resistors
Sıcaklık Katsayısı±50ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç330kΩ
Güç (Watts)400mW
Derecelendirilmiş Çıkış Gerilim200V