SEI(Stackpole Elec) LTF0402ST2N7
Üretici
Üretici Parça No.
LTF0402ST2N7
EBEE Parça No.
E86897556
Açıklama
440mA 2.7nH 350mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) LTF0402ST2N7
RoHS
Derecelendirilmiş akım440mA
Q @ Freq13@500MHz
DC Direniş (DCR)350mΩ
Indüksim2.7nH
Frekans - Öz rezonant8GHz