SEI(Stackpole Elec) LTF0402ST2N2
Üretici
Üretici Parça No.
LTF0402ST2N2
EBEE Parça No.
E86585942
Açıklama
440mA 2.2nH 350mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) LTF0402ST2N2
RoHS
Derecelendirilmiş akım440mA
Q @ Freq13@500MHz
DC Direniş (DCR)350mΩ
Indüksim2.2nH
Frekans - Öz rezonant8GHz