SEI(Stackpole Elec) LTF0402FT17N
Üretici
Üretici Parça No.
LTF0402FT17N
EBEE Parça No.
E86291264
Paket
0402
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
100mA 17nH ±1% 1.95Ω 0402 Inductors (SMD) ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) LTF0402FT17N
RoHS
Derecelendirilmiş akım100mA
Tolerans±1%
Q @ Freq13@500MHz
DC Direniş (DCR)1.95Ω
Indüksim17nH
Frekans - Öz rezonant3.1GHz