SEI(Stackpole Elec) LTF0402FT15N
Üretici
Üretici Parça No.
LTF0402FT15N
EBEE Parça No.
E85789534
Açıklama
130mA 15nH ±1% 1.75Ω 0402 Inductors (SMD) ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) LTF0402FT15N
RoHS
Derecelendirilmiş akım130mA
Tolerans±1%
Q @ Freq13@500MHz
DC Direniş (DCR)1.75Ω
Indüksim15nH
Frekans - Öz rezonant3.3GHz