SEI(Stackpole Elec) LTF0402CT7N2
Üretici
Üretici Parça No.
LTF0402CT7N2
EBEE Parça No.
E85789532
Paket
0402
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
260mA 7.2nH 1.05Ω 0402 Inductors (SMD) ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) LTF0402CT7N2
RoHS
Derecelendirilmiş akım260mA
Q @ Freq13@500MHz
DC Direniş (DCR)1.05Ω
Indüksim7.2nH
Frekans - Öz rezonant6GHz