SEI(Stackpole Elec) LTF0402CT5N9
Üretici
Üretici Parça No.
LTF0402CT5N9
EBEE Parça No.
E86897548
Açıklama
280mA 5.9nH 850mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) LTF0402CT5N9
RoHS
Derecelendirilmiş akım280mA
Q @ Freq13@500MHz
DC Direniş (DCR)850mΩ
Indüksim5.9nH
Frekans - Öz rezonant6GHz