SEI(Stackpole Elec) LTF0402CT1N2
Üretici
Üretici Parça No.
LTF0402CT1N2
EBEE Parça No.
E85789530
Açıklama
700mA 1.2nH 150mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) LTF0402CT1N2
RoHS
Derecelendirilmiş akım700mA
Q @ Freq13@500MHz
DC Direniş (DCR)150mΩ
Indüksim1.2nH
Frekans - Öz rezonant12GHz