SEI(Stackpole Elec) LTF0402BT3N3
Üretici
Üretici Parça No.
LTF0402BT3N3
EBEE Parça No.
E86291256
Paket
0402
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
380mA 3.3nH 450mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) LTF0402BT3N3
RoHS
Derecelendirilmiş akım380mA
Q @ Freq13@500MHz
DC Direniş (DCR)450mΩ
Indüksim3.3nH
Frekans - Öz rezonant6GHz