SEI(Stackpole Elec) KAL25FBR660
Üretici
Üretici Parça No.
KAL25FBR660
EBEE Parça No.
E82619373
Açıklama
660mΩ Wirewound Resistors 25W ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) KAL25FBR660
RoHS
TipWirewound Resistors
Sıcaklık Katsayısı±50ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç660mΩ
Güç (Watts)25W