SEI(Stackpole Elec) KAL25FBR100
Üretici
Üretici Parça No.
KAL25FBR100
EBEE Parça No.
E85660032
Açıklama
100mΩ 25W Wirewound Resistors ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) KAL25FBR100
RoHS
TipWirewound Resistors
Sıcaklık Katsayısı±50ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç100mΩ
Güç (Watts)25W