SEI(Stackpole Elec) KAL250FBR600
Üretici
Üretici Parça No.
KAL250FBR600
EBEE Parça No.
E82620082
Paket
Plugin
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
600mΩ Wirewound Resistors 250W ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) KAL250FBR600
RoHS
TipWirewound Resistors
Sıcaklık Katsayısı±50ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç600mΩ
Güç (Watts)250W