SEI(Stackpole Elec) CSSH2728FT25L0
Üretici
Üretici Parça No.
CSSH2728FT25L0
EBEE Parça No.
E82479092
Paket
2728
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
4W 25mΩ Current Sensing Resistors ±15ppm/℃ ±1% 2728 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chip Resistor - Surface Mount
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSSH2728FT25L0
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±15ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç25mΩ
Güç (Watts)4W