SEI(Stackpole Elec) CSS2728JT15L0
Üretici
Üretici Parça No.
CSS2728JT15L0
EBEE Parça No.
E82569629
Paket
2728
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
3W 15mΩ Current Sensing Resistors ±15ppm/℃ ±5% 2728 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chip Resistor - Surface Mount
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSS2728JT15L0
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±15ppm/℃
Tolerans±5%
Direnç15mΩ
Güç (Watts)3W