SEI(Stackpole Elec) CSS2512JT51L0
Üretici
Üretici Parça No.
CSS2512JT51L0
EBEE Parça No.
E82567794
Açıklama
2W 51mΩ Current Sensing Resistors ±15ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSS2512JT51L0
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±15ppm/℃
Tolerans±5%
Direnç51mΩ
Güç (Watts)2W