SEI(Stackpole Elec) CSS2512JT1L50
Üretici
Üretici Parça No.
CSS2512JT1L50
EBEE Parça No.
E82567716
Paket
2512
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
2W 1.5mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chip Resistor - Surface Mount
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSS2512JT1L50
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±50ppm/℃
Tolerans±5%
Direnç1.5mΩ
Güç (Watts)2W