SEI(Stackpole Elec) CSS2010JT18L0
Üretici
Üretici Parça No.
CSS2010JT18L0
EBEE Parça No.
E82568010
Açıklama
1W 18mΩ Current Sensing Resistors ±15ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSS2010JT18L0
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±15ppm/℃
Tolerans±5%
Direnç18mΩ
Güç (Watts)1W