SEI(Stackpole Elec) CSS2010JT16L0
Üretici
Üretici Parça No.
CSS2010JT16L0
EBEE Parça No.
E82567513
Açıklama
1W 16mΩ Current Sensing Resistors ±15ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSS2010JT16L0
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±15ppm/℃
Tolerans±5%
Direnç16mΩ
Güç (Watts)1W