SEI(Stackpole Elec) CSRN2512JKR300
Üretici
Üretici Parça No.
CSRN2512JKR300
EBEE Parça No.
E82534175
Paket
2512
Açıklama
2W 300mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2512JKR300
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±200ppm/℃
Tolerans±5%
Direnç300mΩ
Güç (Watts)2W