SEI(Stackpole Elec) CSRN2512FTR330
Üretici
Üretici Parça No.
CSRN2512FTR330
EBEE Parça No.
E82545998
Paket
2512
Açıklama
2W 330mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±1% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2512FTR330
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±200ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç330mΩ
Güç (Watts)2W